יום ש', ג’ באייר תשע”ז
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים בעקבות שבוע האינטרנט הבטוח,ערכנו הסברה בכל כיתות הלימוד ,בנושאים שונים ומגוונים,בינם -גלישה בטוחה באינטרנט,בטיחות בזמן אמת,וכד'
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים יקרים הקליקו על התמונה מצד שמאל ,צפו בסרטון והביעו דעתכם על הנאמר,בהצלחות ,המורה יפית פרץ
קרא עוד...
צפה בסרטון הבא והביע את דעתך בנוגע למעשה של דורון וילדי כיתתו
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לתלמידי מקום בלב היקרים מליאה חוויתית המתקיימת כל שבוע בימי רביעי וחמישי, בה התלמידים לומדים כישורי חיים כמו: ויסות רגשי, שליטה על כעסים, עבודת צוות וכו'..השנה סביב הנושא של עבודת הצוות נהנו התלמידים מחוויה מרתקת של סדנת O/D/T שבה נתבקשו התלמידים לבצע אתגרים מסוימים כאשר המטרה היא לעבוד בצוות ובשותפות.למידה משמעותית מעין זו מסייעת להטמעת הערך והפנמתו.
קרא עוד...
לכבוד חג חנוכה תלמידי מקום בלב העבירו שיעורי קריוקי לכיתות בית הספר ובנוסף ערכו חידון אורייני סביב המלל של השיר.התלמידים והתלמידות נהנו ומחכים בצפיה למפגש הבא!
קרא עוד...
" מקום בלב "-הינו פרוייקט בניהולה של המורה אסתר אליאס ,התלמידים היקרים מוזמנים לקחת חלק במפגשים בעלי שיח רגשי ותוכן מחזק ומעשיר הן מבחינת אינטלגנציה רגשית והן מבחינת אופי הקשר הנרקם בממדים זעירים במטרה להצמיח את תלמידינו ולסייע להם ממקום מכיל ומוביל ולאפשר להם לקבל כלים לחיים מעצמים יותר.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
המנהלת חני תחי' ,מקפידה בכל יום שישי על חווית "כנס המנהלת",בכנס זה מפגש בוקר עם כל תלמידי בי"ס בכנס סיפורים על פרשת שבוע ,המחזות התלמידים, דבר תורה שירה ועוד..
קרא עוד...
נביא ירמיהו מרומם את רחל אמנו לדרגת סמל לאומי כאם מרכזית, הפורשת כפיה על כל בני ישראל: "כֹּה אָמַר ה', קוֹל בְּרָמָה נִשְׁמָע נְהִי בְּכִי תַמְרוּרִים – רָחֵל, מְבַכָּה עַל-בָּנֶיהָ; מֵאֲנָה לְהִנָּחֵם עַל-בָּנֶיהָ, כִּי אֵינֶנּוּ" (ירמיהו, ל"א, י"ד). מדרשים רואים ברחל אמנו אם קדושה, אשר אלוהים בכבוד ובעצמו מנחם במילים: "מִנְעִי קוֹלֵךְ מִבֶּכִי, וְעֵינַיִךְ, מִדִּמְעָה: כִּי יֵשׁ שָׂכָר לִפְעֻלָּתֵךְ נְאֻם-ה', וְשָׁבוּ מֵאֶרֶץ אוֹיֵב. וְיֵשׁ-תִּקְוָה לְאַחֲרִיתֵךְ, נְאֻם-ה'; וְשָׁבוּ בָנִים, לִגְבוּלָם"(ירמיהו, ל"א, ט"ו-ט"ז).
קרא עוד...
-4 בנובמבר 1995, אור לי"ב בחשוון ה'תשנ"ו בסביבות שעה 21:45, בתום עצרת תמיכה בהסכמי השלום בכיכר מלכי ישראל בתל אביב, בעת שצעד לעבר מכוניתו, נורו 3 יריות לעברו של רבין. הוא הובהל למרכז הרפואי תל אביב, שם נפטר כעבור כ-40 דקות מפצעיו.הרוצח, יגאל עמיר, סטודנט דתי בן 25 מהרצליה, בעל השקפה ימנית רדיקלית, סבר כי הסכמי אוסלו הם סכנה קיומית למדינת ישראל, וקיווה שרצח רבין ימנע את מימוש ההסכמים. עמיר נידון למאסר עולם ולעוד שש שנים (במצטבר), לאחר שהורשע ברצח ובפציעת מאבטחו של רבין. נוסף על כך, הורשע עמיר, יחד עם אחיו חגי ואדם נוסף ששמו דרור עדני, בקשירת קשר. הוא נידון לחמש שנים נוספות
קרא עוד...
קרא עוד...

מאת:ניצן נתן מפתח הל"ב מתוך אמונה: תלמידינו לומדים פעם בשבוע מקצוע מיוחד ובעל ערך משמעותי -מפתח הל"ב מתוך אמונה.בשיעור זה התלמידים נחשפים לערכים חשובים, כמו:אהבת העם והארץ, חסד ונתינה, אחריות, לימוד זכות ועין טובה.הלמידה היא למידה חווייתית באמצעות סיפורים, משחקים ואביזרי המחשה שונים.את מקצוע זה מרכזת המורה ניצן נתן. להלן מס' תגובות של מחנכות לגבי מקצוע חשוב זה:המורה אסתר אליאס: מאוד חשוב ללמד "מפתח הלב מתוך אמונה". בשיעור זה התלמידים רוכשים ערכים נעלים, עובדים על מידותיהם, והדבר ניכר בשפתם. כשמלמדים אמונה - התלמידים מדברים אמונה" המורה שלומית: התלמידות מאוד נהנות משיעור "מפתח הל"ב מתוך אמונה" ומההפעלות שבו. התלמידות מחכות ומצפות לשיעור זה בקוצר רוח.המורה מלכה כהן: התלמידות נהנות מאוד מהשיעור ומשתפות פעולה למופת בשיעור זה. השיעורים יפים ומעניינים ומקנים ערכים חשובים לתלמידים. את המקצוע הזה לא לומדים בשביל ציון במבחן או בתעודה, אלא בשביל החיים והנשמה, שהם מעל ומעבר לכל ציון. שנזכה לחנך את תלמידינו מתוך אמונה למידות טובות ולערכים נעלים, לתפארת עם ישראל.
קרא עוד...
בית ספר עקיבא" זוכה בפרס הראשון במשנני "עתיד"במשננים מדברים אודות חזון של שינוי באווירה ,בין אדם לחברו ,בין אדם למקום ,סובלנות,עזרה לזולת ,אמת ושקר ,קבלת האחר, ועוד...
קרא עוד...
תוכנית משננים הינה תוכנית הנלמדת בכיתות ג'-ה'.מטרתה העיקרית של התוכנית לימוד טעמי המקרא ,אהבת התורה ולימוד המידות כתורת חיים.התוכנית ייחודית ואיכותית ,התלמידים לומדים את מידותיהם הנעלות של אבותינו ואמותינו הקדושים מתוך החומשים ומישמים את המידות טובות הלכה למעשה בחייהם האישיים.:טוב ליבה של רבקה המשקה את אליעזר וגמליו; רחל אימנו הוותרנית המגלה ללאה את הסימנים כדי שלא לביישה; יוסף הצדיק שסולח לאחיו על מכירתו ואף מתאמץ "לשכנע" אותם ש"לא אתם שלחתם אותי הֵנָה, כי האלוקים" ,ועוד...צוות ביה''ס מודרך במהלך השנה ע"י הרב בני גוטליב מתוכנית עתי''ד .בסיום לימוד החומש אנו חוגגים יום שיא שבו מראים התלמידים להוריהם את הבקיאות הרבה בחומש ואת הקריאה הנפלאה של פסוקים בשילוב טעמי המקרא.ובעופעה מאחד החומשים .
קרא עוד...
במסגרת שנת הבריאות המורה עדנה ג'יבלי מורה לחנ"ג וציפי היקרי הפעילו בביה"ס תוכנית בנושא הבריאות לכיתות ד-ה בנות ביה"ס עקיבא שם לו למטרה לקדם את נושא אורח חיים בריא תוך התייחסות לנושא תזונה נכונה ושילוב פעילות גופנית יום יומית.
קרא עוד...
פעילות גופנית ושיעורי ספורט תחרויות שונות הנעשות כולן ע"י שופטות כיתות ו',בהצלחה!
קרא עוד...
בכל תקופה אנו נערכים לבדיקת רופא שיניים וכן שיננית שמגיעה ועורכת הסברה לתלמידים אודות בריאות השיניים."בריאות בעקיבא"
קרא עוד...
הפינה של אלי "המגשר"
"כי החיים שווים זה"ב "
קרא עוד...
ארבעת התלמידים שחיברו את הססמאות המקוריות ביותר, הססמאות הודפסו בצבעוני על סטיקרים ואותם תלמידים הנבחרים הדביקו לרכבים העוברים.
קרא עוד...
תלמידיי בית ספר עקיבא כתבו תוצרים בעקבות תערוכת חנוכיות וסביבונים בנושא זה"ב
קרא עוד...
כתבו עלינו בעיתון... כלות וגיבורות החסד..
קרא עוד...
המלצות למסלולים וסיורים בארצנו היפה- מתלמידות כיתה ד'
קרא עוד...
מצ"ב הצעה לפעילויות במקומות הבאים:*נחל אלכסנדר *נחל תנינים * נאות קדומים *מוזיאון ראשל"צ
קרא עוד...
קרא עוד...
ג
קרא עוד...
היי, כדאי לכם לפתוח את הקובץ המצורף ולעיין ב 50 ממסלולי הטיול בשמורות הטבע ובגנים ופשוט לבחור מסלול המותאם למשפחתכם..תבלו ותהנו!
קרא עוד...
מצ"ב הצעה לפעילות בפארק קנדה,תהנו!
קרא עוד...
בית ושכונה מערכי שיעור ודוגמאות,מתאים לסיורים בסביבה הקרובה לתלמידי כיתות ב'-ד'
קרא עוד...
קרא עוד...
צפו בסרטון התדמית של בית הספר התרשמו ועשו לנו לייק!
קרא עוד...
בין האטרקציות במקום: * חלל המעוצב כלונה פארק מדעי, ובו מגוון מתקני מדע אינטראקטיביים מתחומי מדע שונים * תערוכת משחקי חשיבה המפתחים יצירתיות בפתרון בעיות * תערוכת מראות לגיל הרך *תערוכת חדר חושך ובו מתקנים מתחומי מדע הקשורים לאופטיקה, אור וצבע * חדר פלנטריום * מעבדות מחקר כל פעילות משלבת מעבדת ניסויים, ביקור בתערוכות ויצירה/ סדנה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
עדלא ידע בעקיבא,יצאנו מחופשים לתהלוכת עד לא ידע...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום ראשון ה8/2 תערך בבית הספר הדרכה ע"י שוטר לגלישה בטוחה ברשת,ההרצאה מיועדת לכיתות ד' ה' ו'
קרא עוד...
"מקום בלב"
תלמידי אמירים היקרים נמצאים זה עתה בעיצומה של הקמת מרכז למידה במתמטיקה המיועד לשכבות א'-ב' שמטרתה למידה מהנה וחוויתית במתמטיקה שתופעל ע"י תלמידי אמירים.התלמידים שוטטו באתרי מידע שונים ודלו מתוכם חומרים רלוונטיים.לאחר מכן יצרו מברסטולים לוחות משחק שונים.בשבועות הקרובים יופעל מרכז הלמידה לשכבות הנמוכות.
קרא עוד...
בנוסף לעבודת הכפיים שתלמידי אמירים מקיימים בכל שבוע מחדש בחווה החקלאית, נהנים התלמידים מקורס מצוינות בו מעמיקים הם במולדת הארץ, מקומות ויישובים בארץ שמותם וחשיבותם.בשבועות האחרונים למדו התלמידים על מבנה הקיבוץ ואף הכינו דגם בנושא.
קרא עוד...
לכבוד פורים ביקרו היום תלמידי מקום בלב ואמירים במחלקת ילדים בבית החולים וולפסון ושמחו את ליבם ואת רוחם של החולים.התלמידים הכינו בביתם מכתבים מרגשים וצרפו להם חטיפים, עברו בין החדרים במחלקה, שרו שירי פורים ושוחחו עם החולים.לאחר מכן כל תלמיד הגיש לחולה מכתב והקריא לו ברכה שחיבר.לאחר הביקור נכנסו התלמידים לחדר והכינו קישוטים למחלקה ברוח פורים.המפגש היה עוצמתי ומרגש התלמידים הפגינו בגרות, אחריות והתנהגו בצורה מכובדת ונאותה.אשרינו!
קרא עוד...
גְד (געז: ስግድ - "סגידה"), שמו העממי של חג המֶהֶללַה, הטקס נערך בראש הר גבוה, כסמל להר סיני, ומנהלים אותו כהני הקהילה. ההשראה למנהגי החג לקוחה ממעמד דומה המתואר בתנ"ך, שאותו קיימו עזרא ונחמיה בימי שיבת ציון.
קרא עוד...
שאלון להורים
הנה כמה טיפים לגלישה בטוחה
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
למידה בשעת חרום משימות
מה חדש בעקיבא?
מקום בלב
חינוך מתוך אמונה
משננים
בריאות בעקיבא
זה"ב
עיתון בית הספר
יחודיות בית הספר-בי"ס מטייל!!
שלום כיתה א ' הרישום לבית החינוך בעיצומו
ילדי המובילות הירוקות
מרחבי מקצוע
פינה לכל כיתה
תוכנית אמירים
יש עם מי לדבר
טיפים לגלישה בטוחה
מצגת פלזמה
פלזמה


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS